top of page
bolgeer.png

Hakkımızda

Keşfetme tutkumuz, kimi zaman bizi çok uzaklara götürdü bazen de yakınlarımıza daha iyi bakmamızı sağladı. Yeni yerler görme, yeni insanlar tanıma ve yeni deneyimler kazanma fikri bizi hep heyecanlandırdı. Çıktığımız her yeni yolculukta yanımıza bizi iyi hissettiren şeyleri almayı da ihmal etmedik. Amacımız bu zorlu yolculuğun her anından zevk almak ve hayatımıza biraz da renk katmaktı.
 

Norveç’çede dalgalar anlamına gelen Bølger’i isim olarak seçerken, ürünlerimizin, kuzeyin sert coğrafyasındaki denizciler gibi dayanıklı, doğa ile bir bütün ve cesur olmasını hedefledik. 
 

Dünyanın geçtiği zorlu süreçte, çevresel sorunları çözmek için mücadele ediyoruz. Biliyoruz ki su hayattır. Denizlerimizin temiz kalmasının ve bunun gelecek nesillerce de sürdürülebilir olmasının önemini ürünlerimizde, sosyal medya hesaplarımızda ve katıldığımız tüm platformlarda vurgulamaktan mutluluk duyuyoruz.


Bølger olarak denizin ve denizcinin yanında olmak, ürünlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bunu en üst düzeyde kalite ile hak ettiğinizi bilerek üretimlerimizi beğenilerinize sunuyoruz.

Bolger Usturmaça Kılıfları

Bolger Usturmaça Kılıfları, usturmaça ihtiyacını karşılamak üzere üretilmiş inovatif bir üründür. Tekne sahipleri genelde tek renk olan, kısa sürede renkleri solan, sadece tek renk yapılmış nakış işlenebilir usturmaça kılıflarından oldukça sıkılmıştı. Usturmaça kullanımında farklılaşma ve değişim ihtiyacına çözüm olarak Bolger Usturmaça Kılıfları geliştirildi.

Piyasada bulunan havlu usturmaça veya branda usturmaça kılıflarına göre çok dayanıklı nano teknoloji ile üretilmiş kumaş üzerine özel bir baskı teknolojisi ile usturmaça kılıflarımız üretilmektedir. Usturmaça kılıflarımızın kumaşının içeriği Polyester ve Elastane karşımı olup, gramajı ve karışım oranı, teksitik mühendislerinin çalışması sonucu, koruma kılıfı olmaya en uygun şekilde üretilmiştir.

 

Usturmaça kılıflarımızın kumaş üreticisi, aynı zamanda Barcelona ve Real Madrid takımlarının forma kumaşı üreticisi olduğu için tüm yeterlilik sertifikaları olan güvenilir bir uluslararası üreticidir. Baskıda kullandığımız mürekkepler İtalyan malı olup, en kaliteli mürekkepler ile üretilmiş, sertifikalı usturmaça kılıflarıdır.

Bolger Usturmaça Kılıfları ile deniz hayatınıza farklılık ve renk getirebilir aynı zamanda teknenizi de güvenle koruyabilirsiniz.

Ürünleri İncele

bottom of page